27 grudnia 2009

Oprogramowanie antywirusowe ESET

Miło nam poinformować, iż do oferta naszej firmy poszerzyła się o doradztwo, i sprzedaż programów antywirusowych i ochronnych dla Państwa komputerów: ESET NOD32 oraz ESET Smart Security.

W każdej firmie bądź prywatnym komputerze, zazwyczaj przechowujemy swoje dane, czy są to zdjęcia, dokumenty czy też inne pliki – coraz więcej z nas korzysta z bankowości elektronicznej – robiąc przelewy itp.

Nie posiadając programu antywirusowego narażeni jesteśmy na łatwe ataki z zewnątrz – głównie z Internetu, lecz także z przyniesionego np. pendrive.

Obecnie pisane wirusy, trojany itp – są bardzo złośliwe oraz sprytne. Użytkownik wchodząc jedynie na specjalnie wygenerowaną stronę może zarazić swój komputer. W konsekwencji “po cichu” ktoś może wykradać dane z naszego komputera, przejąć kontrolę nad komputerem a co za tym idzie np. przejąć nasze hasła do konta bankowego.

Na jeszcze większe ryzyko narażone są komputery w firmach, na których zainstalowane są niekiedy programy księgowe lub specjalistyczne, wtedy koniecznością staje się ochrona komputera przed atakami z zewnątrz !

Dlatego warto dmuchać na zimne i zawczasu zaopatrzyć się w oprogramowanie antywirusowe. Pozwoli nam to spać spokojnie i nie martwić się o utratę cennych przecież danych.

Statystyki

135

Obsługiwanych domen

1084

Przetransferowanych danych miesięcznie

94

Zadowolonych klientów

603 - 579 - 545

Kolska Szosa 28/11 | 62-700 Turek

[contact-form-7 id="337" title="Formularz 1" html_class="reservation"]

Opinie

web-studio.pl
5.0
Based on 3 reviews
powered by Google
Tadeusz Pakulski
Tadeusz Pakulski
05:22 13 Jun 19
Okej
Jasiek Gornik
Jasiek Gornik
18:00 25 Jul 18
Super profesionalne strony . Polecam
Patryk Zawadzki
Patryk Zawadzki
17:49 26 Oct 17
Fachowa obsługa wszystko na czas . Konkurencyjne ceny . Polecam
Zobacz wszystkie opinie