• Fotowoltaika Ikar - Turek Kalisz Konin
Strony internetoweWordpress

Polska Grupa Producentów Energii Odnawialnej – Ikar


Polska Grupa Producentów Energii Odnawialnej Ikar – to prężnie działająca na lokalnym rynku firma zajmująca się doradztwem, pomocą w wyborze nowoczesnych źródeł energii odnawialnej. Panele fotowoltaiczne, ładowarki do samochodów elektrycznych czy grzejniki na podczerwień – to wydajne oraz ekologiczne rozwiązania, które oszczędzają nasz czas, pieniądze oraz zasoby naturalne.

Wykonana przez nas strona tworzy harmonijną całość, jest przejrzysta i co najważniejsze prosta w nawigacji i obsłudze dla potencjalnego klienta. Zastosowane elementy „call to action” kierują odbiorców strony do szybkiego kontaktu zarówno przez formularz jak i telefon – bardzo dobrym tego przykładem jest np. przycisk „bezpłatna wycena”. Rozbudowane funkcje edycji strony pozwalają na szybkie dodawanie treści w poszczególnych zakładkach – co znacznie poprawia pozycję w wyszukiwarce google.

Działamy kompleksowo, czyli razem ze stroną została przygotowana profesjonalna wizytówka Google – która już od pierwszych dni od uruchomienia pozwala na skuteczne dotarcie do potencjalnych odbiorców naszych usług.

zobacz projekt on-line

Statystyki

135

Obsługiwanych domen

1084

Przetransferowanych danych miesięcznie

94

Zadowolonych klientów

603 - 579 - 545

Kolska Szosa 28/11 | 62-700 Turek


  Opinie

  web-studio.pl
  5.0
  Na podstawie 3 opinii
  powered by Google
  Tadeusz Pakulski
  Tadeusz Pakulski
  05:22 13 Jun 19
  Okej
  Jasiek Gornik
  Jasiek Gornik
  18:00 25 Jul 18
  Super profesionalne strony . Polecam
  Patryk Zawadzki
  Patryk Zawadzki
  17:49 26 Oct 17
  Fachowa obsługa wszystko na czas . Konkurencyjne ceny . Polecam
  Zobacz wszystkie opinie
  js_loader