Vitonamioty – producent namiotów reklamowych

Kolejny już zrealizowany projekt strony oraz sklepu internetowego dla producenta wysokiej jakości namiotów ekspresowych, namiotów rurkowych, parasoli handlowych oraz reklamy pneumatycznej. Prosta i przejrzysta szata graficzna witryny pozwala na łatwą nawigację oraz szybkie odnalezienie potrzebnych informacji.

Pido to przede wszystkim zespół młodych ambitnych osób, które po odniesieniu wielkiego sukcesu na rynku lokalnym – postanowili podziałać na niełatwym rynku internetowym.

Mieliśmy okazję dla nich wykonać i wdrożyć sklep internetowy, który od strony administracyjnej ma szereg funkcji ułatwiających zarządzanie gospodarką magazynową, klientami  i sprzedaż produktów. Patrząc natomiast od strony klienta – interfejs sklepu jest delikatny, prosty i przejrzysty.

Zapraszamy na pido.pl

Druga wersja sklepu internetowego Marokostyle – posiadającym w swojej ofercie bogatą ofertę produktów wprost z Maroka. Stworzona szata graficzna nawiązuje do ciepłego afrykańskiego regionu z którego pochodzą produkty. Sklep czytelny i prosty w obsłudze zarówno dla klientów jak i osób zajmujących się obsługą sklepu.

Sklep internetowy dla firmy Ochocki – jednej z największych firmy oferującej sprzedaż, montaż, serwis – drzwi, okien na terenie miasta Turek i powiatu tureckiego. W sklepie na bieżąco uaktualniane nowości, promocje. Szeroki zakres asortymentu. Towar dnia, możliwość wyceny poszczególnych elementów wprost ze strony internetowej.

Wdrożenie i realizacja sklepu internetowego w oparciu o nowoczesną i rozbudowaną platformę dla lokalnej firmy zajmującej się sprzedażą i dystrybucją nasion, zbóż, mieszanek traw itp.

Nowoczesna stylistyka, wykorzystanie najnowszych technologii sieciowych, sklep w pełni responsywny. Zapraszamy do zakupów.

603 - 579 - 545

Kolska Szosa 28/11 | 62-700 Turek


  Opinie

  web-studio.pl
  5.0
  Na podstawie 3 opinii
  powered by Google
  Tadeusz Pakulski
  Tadeusz Pakulski
  05:22 13 Jun 19
  Okej
  Jasiek Gornik
  Jasiek Gornik
  18:00 25 Jul 18
  Super profesionalne strony . Polecam
  Patryk Zawadzki
  Patryk Zawadzki
  17:49 26 Oct 17
  Fachowa obsługa wszystko na czas . Konkurencyjne ceny . Polecam
  Zobacz wszystkie opinie
  js_loader