Biblioteka Publiczna Gminy Brudzew WCAG

Ciekawy projekt i realizacja strony internetowej zgodnej z założeniami WCAG dla Biblioteki Publicznej Gminy Brudzew opartej na popularnym systemie zarządzania treścią WordPress.

Polska Grupa Producentów Energii Odnawialnej Ikar – to prężnie działająca na lokalnym rynku firma zajmująca się doradztwem, pomocą w wyborze nowoczesnych źródeł energii odnawialnej. Panele fotowoltaiczne, ładowarki do samochodów elektrycznych czy grzejniki na podczerwień – to wydajne oraz ekologiczne rozwiązania, które oszczędzają nasz czas, pieniądze oraz zasoby naturalne.

Wykonana przez nas strona tworzy harmonijną całość, jest przejrzysta i co najważniejsze prosta w nawigacji i obsłudze dla potencjalnego klienta. Zastosowane elementy „call to action” kierują odbiorców strony do szybkiego kontaktu zarówno przez formularz jak i telefon – bardzo dobrym tego przykładem jest np. przycisk „bezpłatna wycena”. Rozbudowane funkcje edycji strony pozwalają na szybkie dodawanie treści w poszczególnych zakładkach – co znacznie poprawia pozycję w wyszukiwarce google.

Działamy kompleksowo, czyli razem ze stroną została przygotowana profesjonalna wizytówka Google – która już od pierwszych dni od uruchomienia pozwala na skuteczne dotarcie do potencjalnych odbiorców naszych usług.

Kolejna ciekawie wykonana strona internetowa dla kancelarii komorniczej, która cechuje się prostotą, świetnym designem oraz błyskawiczną szybkością działania. Pracownicy kancelarii mają możliwość łatwej obsługi strony, w tym edycji m.in. licytacji za pomocą intuicyjnego panelu zarządzania. Odbiorcy natomiast znajdą szybko wszystkie najpotrzebniejsze informacje na temat kancelarii komorniczej posegregowane w intuicyjne zakładki.

 

Dietetyk Polasik to pierwszy w Turku dietetyk mobilny, Paulina dojeżdża do pacjentów zawsze uśmiechnięta, pełna praktycznej wiedzy, którą przekazuje w przystępny sposób każdej osobie.

Projekt graficzny strony bazuje na dostarczonych przez klientkę materiałach graficznych jest przyjemny dla oka, nowoczesny – zaprojektowany tak, aby zachęcić do skorzystania z oferty.

Wdrożony system zarządzania treścią (CMS), daje możliwość nieograniczonej edycji treści, zdjęć, aktualności oraz innych elementów ustalonych z klientką. Całość zabezpieczona certyfikatem SSL oraz systemem antyspamowym Google reCAPTCHA, który dba o zabezpieczenie formularzy oraz adresów e-mail przed niechcianymi informacjami reklamowymi.

Rojan – lokalne i dobrze znane centrum obsługi BHP dla firm działające w Turku i okolicach. Podczas realizacji projektu szczególną uwagę przyłożyliśmy do czytelności strony, aby użytkownicy łatwo mogli odnaleźć i zapoznać się z interesującymi usługami. Mając na uwadze grupę docelową serwisu zastosowaliśmy typowo „ekologiczną” kolorystykę – zieleń, żółć, biel.

Zaprojektowaliśmy kompleksową witrynę internetową zgodną z identyfikacją wizualną Spółdzielni, która odpowiada m.in. o historii miejsca, świetnym zespole, realizowanych projektach. Ważną funkcją nowej strony internetowej jest także prezentacja aktualnego jadłospisu, do którego często zaglądają głodni klienci.

Autosfera to pierwsza w powiecie stacja diagnostyczna na której można umówić się na przegląd badania technicznego przez internet. Oferta Autosfery sięga jednak znacznie dalej – renomowany serwis, likwidacja szkód komunikacyjnych czy poprawa osiągów auta – to tylko niektóre usługi, jakie znajdziecie w nowo oddanym budynku przy Alei Jana Pawła II 37. Kompleksową i profesjonalną obsługę każdego auta gwarantuje zespół świetnych ludzi z pasją.

Efektem współpracy z ekipą Autosfery jest nowoczesna strony internetowej, która pozwala na rezerwację terminu na przegląd techniczny auta czy motocykla bez wychodzenia z domu. Widzimy dokładnie jakie terminy są wolne, podajemy jedynie kilka najważniejszych informacji i przyjeżdżamy w dogodnej chwili.

Dla bezpieczeństwa klientów witryna zabezpieczona jest certyfikatem SSL oraz usługami ReCaptcha od Google, w ramach projektu powstała także wizytówka na mapach Google, którą także polecamy odwiedzić – https://g.page/autosfera-turek/

Z przyjemnością prezentujemy nową odsłonę strony internetowej Zespołu Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Kaczkach Średnich, którą właśnie my mieliśmy szansę tworzyć i wdrażać. Premiera nowej witryny zbiegła się z prezentacją nowego loga oraz elementów wizualnych podczas uroczystej inauguracji roku szkolnego 2019/2020.

Stworzenie nowej strony internetowej poprzedziły liczne dyskusje oraz analizy, które zostały przeprowadzone wraz z personelem szkoły – miało to na celu uprościć całą strukturę witryny oraz pomóc dotrzeć do najczęściej poszukiwanych informacji przez ucznia.

Panel administracyjny witryny został zbudowany w tak prosty sposób, że personel który uczestniczył w szkoleniu z obsługi administracji strony był pod wrażeniem w jak łatwy sposób można edytować, usuwać oraz dodawać poszczególne elementy.

Prosta, minimalistyczna i szybka strona internetowa dla copywritera, w tym przypadku dla copywriterki – czyli osoby świetnie piszącej wszelkiego rodzaju treści np. na stronę internetową, do katalogów opisujących produkty, social mediów itp.

Wiele osób ma dużą wiedzę z zakresu obowiązków, jakie wykonuje na co dzień, ale przelanie i uporządkowanie tego na formę pisaną idzie zdecydowanie gorzej. Dlatego coraz większą popularnością cieszą się usługi tzw. copywriterów, którzy profesjonalnie przygotują każdy tekst – tak aby zawierał wszelkie niezbędne informacje oraz był ciekawy i przyjemny dla potencjalnego odbiorcy. Zakres działania to oczywiście nasz region: Turek, Koło, Konin oraz cała Polska.

Kolejny ciekawy projekt już w on-line! Tym razem strona internetowa dla nowego żłobka w Turku, który wykorzystuje znaną na całym świecie metodę Marii Montessori.

Świeża i żywa kolorystyka witryny oraz perfekcyjnie dobrane zdjęcia dają spójny i jasny przekaz miejsca nowoczesnego i godnego zaufania.

Od strony technicznej witryna wykorzystuje potencjał najnowszych technologii sieci web, zabezpieczona certyfikatem SSL oraz posiadająca pełne wsparcie dla urządzeń mobilnych.

Dobra strona to m.in. ta, która jest na bieżąco aktualizowana. Intuicyjny panel do zarządzania treścią pozwala dodawać nowe elementy takie jak aktualności, zdjęcia czy wydarzenia nawet dla osób, które nigdy wcześniej nie miały styczności z obsługą witryn internetowych.

Poznaj metodę Montessori i dowiedz się jakie przewagi będzie miało Twoje dziecko!

603 - 579 - 545

Kolska Szosa 28/11 | 62-700 Turek


  Opinie

  web-studio.pl
  5.0
  Na podstawie 3 opinii
  powered by Google
  Tadeusz Pakulski
  Tadeusz Pakulski
  05:22 13 Jun 19
  Okej
  Jasiek Gornik
  Jasiek Gornik
  18:00 25 Jul 18
  Super profesionalne strony . Polecam
  Patryk Zawadzki
  Patryk Zawadzki
  17:49 26 Oct 17
  Fachowa obsługa wszystko na czas . Konkurencyjne ceny . Polecam
  Zobacz wszystkie opinie
  js_loader